ראשי » כירופרקטיקה לשכמות

כירופרקטיקה לשכמות

כירופרקטיקה לשכמות – בשביל שהשכמות יהיו משוחררות חשוב שהראש יהיה בתנוחה יציבה, לתנוחת הראש, יש השפעה על השכמות. לכן, בשביל שהשכמות יהיו משוחררות, חשוב שהראש יהיה בנוחה יציבה היטב. לשם כך, יש צורך לפעמים להיעזר:

הדרך הטובה ביותר לשחרר שכמות תפוסות, היא למתוח את הכתפיים בתרגילים שונים. מומלץ, שתרגילים אלו יסובבו את הכתפיים, בתנועות מעגליות.

  • שחרור צוואר תפוס – תרגיל שמומלץ לבצע יום יום. משחררים את שרירי הצוואר, על ידי תנועות עגולות של הראש.

כירופרקטיקה לשכמות – מה גורם לשרירי השכמות להיתפס?

1. ישיבה לא נכונה ליד המחשב:

פעמים רבות, אנו יושבים בצורה לא נכונה ליד המחשב. הראש שמוט והשכמות צונחות. אם יושבים הרבה שעות ובמיוחד אם העבודה שלנו היא במחשב, אזי שרירי השכמות עלולים להיתפס. ולכן, במהלך טיפולי הכירופרקטיקה, מקבלים תרגילים המלמדים יציבה נכונה ליד המחשב.

2. יציבה לא נכונה של הגב:

השכמות, נמצאות בתחילת הגב. לכן, כאשר הגב נמצא בתנוחה לא יציבה, יש השפעה על הגב התחתון ועל השכמות. לכן, צריך לבצע טיפולי כירופרקטיקה לשכמות, אך גם לכל אזור הגב.

כירופרקטיקה לשכמות

חשוב לשמר את תוצאות הטיפול הכירופרקטי

עברתם טיפול כירופרקטיקה לשכמות?

חשוב מאוד, לשמר את תוצאות הטיפול. ולכן, חשוב מאוד לפנות אל כירופרקט, אשר ייתן לכם תרגילים ליציבה נכונה ביום יום. חשוב שתדעו כיצד לשחרר בבית שרירי צוואר תפוסים. אבל, הדרך הטובה ביותר לשמור על הטיפול, היא להימנע מפעולות מסוימות ביום יום, הדורשות כיפוף של הגב והצוואר.

איך קוראים ספר בצורה נכונה? כיצד תקראו ספר בצורה נכונה? במקום לשבת עם גב כפוף ולקרוא ספר, מומלץ לשים את הספר על מעמד לספרים. וכך, יושבים זקוף וקוראים ספר.

עברתם תאונת דרכים?

 

פעמים רבות, הצורך לקבל טיפול כירופרקטיקה באזור השכמות, מגיע בגלל תאונת דרכים. ישנם סוגים שונים של תאונות דרכים. אחד מהם, נקרא "צליפת שוט". זהו סוג של תאונת דרכים, בו דווקא אזור הצוואר נפגע. וכמובן, תהיה השלכה על השכמות. ולכן, לאחר תאונת דרכים, חשוב לקבל טיפולי כירופרקטיקה, המסייעים לגב ולצוואר להשתקם. אי טיפול – עלול לגרום לנזק מצטבר, שיתפתח לנכות או ניוון שרירים ויקשה בפעולות היום יום.

טיפולי כירופרקטיקה לשכמות מבצעים אצל ד"ר "כירופרקטיקה לאיכות חיים"

זקוקים לטיפול כירופרקטיקה בשכמות? צוות המומחים במרפאה שלנו, יעשו לכם סדרת טיפולים, אשר תחזק לכם את שרירי הגב, הצוואר ואזור השכמות. עברתם תאונת דרכים? צוות המומחים שלנו, יסייע לכם לשקם אזורים אלו. כמו כן, אנו נותנים במרפאה תרגילים לביצוע בבית והדרכה לשמירה על יציבה נכונה של אזורים אלו ביום יום.

זקוקים לטיפול כירופרקטיקה בשכמות? פנו ל"כירופרקטיקה לאיכות חיים" עוד היום!