ראשי » כירופרקט לבעיות יציבה – מקורן של בעיות היציבה

כירופרקט לבעיות יציבה – מקורן של בעיות היציבה

כירופרקט לבעיות יציבה – יכולות להיות שלל סיבות לבעיות יציבה. אחת מהן היא פגיעה פיזית כאשר השיקום עוד לא הסתיים או שלא נעשה בצורה המיטבית ביותר לנפגע. סיבה נוספת היא ההתנהלות היום יומית שלנו ובכלל זה ה"ישבנות". ה"ישבנות" היא תופעה המאפיינת את העשורים האחרונים. יותר ויותר אנשים יושבים יותר שעות ביום. הסיבות לכך הן שינויים בסביבת העבודה והישיבה הממושכת מול המחשב. כירופרקטיקה לבעיות יציבה יכולה לתת מענה ואין זה משנה מהו המקור לבעיה.

סיבה נוספת שיכולה להוביל לבעיות יציבה היא מבנית. ישנם אנשים אשר נולדו או שבמהלך ההתפתחות שלהם נוצרה בעיה של יציבה. חשוב להבין כי כל בעיית יציבה נראית אחרת ולאן הטיפול תמיד יהיה אישי ויתאים באופן ספציפי לנתוני המטופל או המטופלת.

יכול לעניין אתכם גם:

כירופרקט לבעיות יציבה

כיצד כירופרקט לבעיות יציבה יכול לעזור לך

ברגע שיש לך בעיות יציבה, יכולות להיות לכך השלכות על היום יום שלך ועל הטווח הרחוק. יכול להיות שהיציבה הלא נכונה יוצרת לחץ על אזורים שונים בגוף ומכאן נוצר כאב ויכול להיות שכרגע המטרד היחיד הוא חוסר איזון בפעולות יום יומיות.

כירופרקט לבעיות יציבה יעזור לך לשפר את המצב וההשפעות של הטיפול יורגשו תוך זמן קצר וילכו איתך לאורך שנים. לכירופרקט ישנם כלים שונים שבעזרתם הוא יוכל לעזור לך:

מניפולציות

  • המילה "כירופרקטיקה" משלבת בתוכה את המילה "כירו" = ידיים ואת המילה "פרקטיקה" = ביצוע.
  • אחד הכלים העוצמתיים ביותר הוא הידיים של המטפל ואיתן הוא יכול לסייע דרך הפעלת מניפולציות מדויקות על הגוף.

אולטרסאונד

  • בתהליך הטיפול כירופרקט לבעיות יציבה יוכל להשתמש גם במכשיר האולטרסאונד.
  • לא כל טיפול יכלול שימוש במכשיר זה, אך הוא אחד מהכלים שייתכן ויעשה בו שימוש.

מכשירים ייעודיים

ישנם מכשירים אשר מיועדים לטיפולי יציבה. במרפאת הכירופרקט ישנם מכשירים שונים שהוא יוכל להשתמש בהם על מנת לעזור לך לשפר את היציבה שלך עד להגעה למצב הרצוי.

תרגילים

  • ייתכן והכירופרקט ייתן לך תרגילים שונים אשר מטרתם היא לסייע לך לשמור על העבודה שהתבצעה בתוך הקליניקה.
  • התרגילים יכולים להתבצע בסביבה ביתית והם יקדמו את תהליך הטיפול.

לבחור כירופרקט לבעיות יציבה

במרפאות כירופרקטיקה לאיכות חיים אנו מתמחים במתן פתרונות לבעיות השריר והשלד. אנו נותנים מענה טיפולי יעיל לבעיות יציבה. המרפאות ממוקמות בכפר תבור, פתח תקווה ושוהם ומנוהלות על ידי ד"ר יהודה וד"ר שוורץ שלמדו את התחום לאורך שנים.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בכל בעיה ושאלה ולבחון יחדיו כיצד נוכל לעזור גם לך.