ראשי » מהי כירופרקטיקה – כירופרקט מקצועי

מהי כירופרקטיקה – כירופרקט מקצועי

כירופרקטיקה, היא שיטה לטיפול טבעי בבעיות מבנה הגוף. הטיפול, נעשה באמצעות הידיים בלבד. הכירופרקטיקה, מתבססת על איזון מערכות הגוף, יציבה נכונה וארגון נכון של השרירים והאיברים בגוף. לאילו בעיות מסייעת הכירופרקטיקה? הכירופרקטיקה, מסייעת למגוון רחב של בעיות בריאות, כמו: כאבי גב, שרירים תפוסים, אבי ראש, יציבה לא נכונה ועוד.

כירופרקט מקצועי

האם כירופרקט מקצועי מבצע אבחון יסודי של הבעיה

לעולם, אל תיגשו אל כירופרקט, אשר לא מבצע אבחון מקיף של הבעיה הגופנית הגורמת לכאב. אבחון – הוא הבסיס לטיפול. לצורך האבחון, על המטופל לבצע בדיקות שונות. הבדיקות כוללות: בדיקה נוירולוגית, בדיקות גופניות, בדיקות מעבדה וסדרה של צילומי רנטגן. במהלך האבחון, בודק הכירופרקט, כיצד כל חוליה בעמוד השדרה מתפקדת. בדיקה זו, הינה בסיס לטיפול. כאשר יש חוליה תפוסה או לא במקומה, חלק ממהלך הטיפול, יעבוד על שיפור תפקוד החוליה.

מה ההכשרה של הכירופרקט? האם ההכשרה של הכירופרקט כוללת ידע מעמיק על כל אברי הגוף? לעולם, אל תבחרו בכירופרקט שהידע שלו מסתכם רק בעמוד השדרה. חשוב, שהידע שלו יכלול את כל אברי הגוף, על מנת שיוכל לתת מענה וטיפול לכל סוג של בעיה.

כירופרקטים מקצועיים נותנים תרגילים לבית

כירופרקטים מקצועיים, יודעים שלא מספיק רק הטיפול במרפאה כדי להגיע לתוצאות. לכן, חשוב שתבחרו כירופרקט מקצועי שנותן לכם תרגילים לביצוע בבית ומדריך אתכם במרפאה כיצד לבצע את התרגילים. חשוב מאוד, שהמטופלים יתרגלו היטב את התרגילים הניתנים להם במרפאה, על מנת שיצליחו לבצעם בצורה מדויקת בבית. התרגול, הוא חלק מהטיפול. מטופל שלא מבצע תרגילים בבית – פוגע בהצלחת סדרת הטיפולים.

האם הכירופרקט ממליץ לכם על אביזרים ליציבה נכונה? כירופרקט מקצועי, לא מסתפק רק במתן תרגילים לבית, אלא ממליץ על אביזרים תומכים. למשל: חגורות לגב, כריות תמיכה. עליו להתאים את האביזרים שעליהם ימליץ – לבעיה של המטופל.

מומלץ שהקליניקה תשתמש בשיטות טיפול מגוונות

כאשר אתם מחפשים קליניקה המתמחה בכירופרקטיקה, חפשו קליניקה אשר צוות הכירופרקטים העובדים במרפאה, מטפלים בשיטות טיפול שונות מגוונות. וחשוב, שידעו להתאים כל שיטת טיפול, לבעיה הספציפית ממנה סובל המטופל. בחירת שיטת הטיפול, צריכה להיעשות כחלק מתהליך האבחון. חלק ממסקנות האבחון, יהיו בחירת טכניקות הטיפול ובניית תוכנית טיפולים.