ראשי » לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

סכ"ה 25 חוות דעת בדירוג 5 מתוך 5

5 כוכבים של לקוחות ממליצים

נחום
30/03/2019
ממליץ מאד אחזור בעתיד
לד"ר מיכאל הגעתי לאחר חיפוש ברשת. קראתי חוות הדעת התאים לי המיקום. הגעתי עם מס'מוקדי כאב. מיכאל אבחן וטיפל. למחרת חלק מהמוקדים פשוט נעלמו. לשאלת מיכאל בטיפול השני מה הרגשתי מסרתי לו מיכאל אתה קוסם. כעת אני מטופל במוקד כאב אחר. אמשיך להיות מטופל ואקפיד גם בהמלצת מיכאל על טיפול תקופתי כל חודש. המקום אסטטי ונקי. מיכאל מאד אדיב, שירותי ונעים. אני ממליץ בחום.

אייל
01/04/2019
מומלץ
הגעתי לדר רז עם כאבים בשכמות ובכתף. בסיום הטיפול 80 אחוזים מהכאב הפסיק. ממליץ בחום

גלעד ברונשטיין
18/01/2019
מצוין, מומחה בתחומו
בלי ד"ר שוורץ הצוואר שלי לא היה שורד, מטפל בחום וסובלנות, מאוד מומלץ!

Gaya
14/01/2019
מעולה
אני מאד מרוצה מהטיפול אצל ד ר שוורץ. הגעתי לפני מספר שנים בגלל כאבי צוואר וגב ומאז אני באה באופן קבוע אחת לחודש ל טיפול 10,000 , או אם יש בעיה מסויימת. הטיפול מאד מקצועי ושומר על איזון המצב הבריאותי שלי. כמו כן, אני מאד אוהבת שד ר שוורץ מתעדכן כל הזמן בשיטות טיפול חדשניות ומתפתח מקצועית כדי לתמוך במטופליו במגוון דרכים לפי מגוון הבעיות. ממליצה בחום.

Maayan
07/05/2019
מקום מקצועי , מצויין , איכותי
אל דר' שוורץ הגעתי לאחר חיפוש לבעיות גב , כבר שנכנסתי לקליניקה שלו היא הייתה אסתטית ונעימה . דר שוורץ מטפל באופן מסור וסבלני זמין לכל בעיה או שאלה , מטפל בשיטות חדשניות ורואים את התוצאות בצורה מהירה ואיכותית. ממליצה בחום

SW
09/01/2019
מטפל מעולה, נעים הליכות.
מקצועיות, ידע, בעל נסיון עשיר. ממליצה בחום ובתודה.הטיפול עוזר לי מאד.

Rony
05/01/2019
רופא נהדר, עם ידי זהב
רופא מקצועי ביותר, עם יחס אדיב וקשוב. הטיפול עזר מאוד, הכאבים ובגב ובצוואר פחתו בצורה משמעותית וכמעט נעלמו. ד ר שוורץ גם נותן עצות שמסייעות לשפר את אורח החיים - כיצד לשבת נכון, להחזיק טלפון נייד וכו .