ראשי » איך למצוא כירופרקט מומלץ?

איך למצוא כירופרקט מומלץ?

איך אפשר למצוא כירופרקט מומלץ?

אם כואב לך הגב מזה זמן מה או שיש לך כאבי מפרקים וכאבי שרירים עמוקים, כירופרקטיקה יכולה לתת לך מענה. גם אם כבר יצא לך לשמוע על השיטה – ועל האנשים שנהנו מהקלה משמעותית, יכולה לעלות אצלך השאלה כיצד ניתן למצוא כירופרקט מומלץ וכאן נענה לך על שאלה חשובה זו.

מחפשים כירופרקט מומלץ?

חייגו עכשיו לד"ר מיכאל שוורץ ממרפאת מרכז 

כירופרקט מומלץ ד"ר מיכאל שוורץ

או לד"ר רז יהודה ממרפאת צפון

הכירופרקט ד"ר רז יהודה

ונשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה בכל הקשור לכירופרקטיקה, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי.

כמו בכל בחירת בעל מקצוע, חשוב לקרוא כמה שיותר המלצות באינטרנט, ניתן לקרוא חוות דעת על ד"ר מיכאל שוורץ ועל ד"ר רז יהודה בעמוד:

בנוסף תוכלו למצוא תרגילי כירופרקטיקה מומלצים בעמוד הזה:

אז נתחיל עם השאלה באיזה כירופרקט לא כדאי לבחור?

רגע לפני שנבחן את כל הקריטריונים שבהם הכירופרקט חייב לעמוד נציין מי לא מתאים עבורך ומאיזה מטפלים כדאי להיזהר:

  • מי שעושה קצת כירופרקטיקה

אין דבר כזה "קצת כירופרקטיקה". מטפלים אשר מציגים עצמם כמי שמשלבים בטיפול גם אלמנטים מעולם הכירופרקטיקה אך אינם כירופרקטים, הם אינם מטפלים בתחום ויש להיזהר מהגעה אליהם.

  • מי שלא מציג את הלימודים שלו

כפי שנכתב לפני כן, גם במקרה שמישהו מציג עצמו ככירופרקט אך לא אינו יכול להציג תעודה או לפחות מאיפה הוא קיבל את ההסמכה שלו, הוא אינו מטפל מומלץ.

  • מי שאינו נותן לך יחס אישי

גם לאחר שמצאת מטפל מוסמך, בעל תעודת דוקטור, אם מסיבה כלשהי יש לך תחושה לא נעימה מול המטפל (אפילו בשיחת הטלפון), כדאי לחפש אחר מישהו שיעניק לך ביטחון.

מה הופך כירופרקט מומלץ לאחד שממליצים עליו?

על מנת להפוך למטפל שמקבל המלצות צריך קודם כל לעמוד בכלל החשוב ביותר ולהיות כירופרקט.

כלומר, רק מי שלמד את התחום ועוסק בו יכול לתת לך את הטיפול הראוי. כל מי שעושה "קצת" מהתחום ומשלב טכניקות אך לא למד להיות כירופרקט אינו יכול לטפל בך, או לפחות לא בכירופרקטיקה (הוא יכול להיות מטפל בתחומים שונים אך לא בתחום זה). לאחר מכן יש להסתכל על ההמלצות. מה אומרים מטופלים מן העבר, האם אפשר לקרוא דברים חיוביים על המטפל ברשת וחשוב לא פחות, האם ישנן דיס-המלצות. אם שמעת באופן אישי על המטפל זהו סימן טוב ואם קראת עליו דברים חיוביים, יהיה לך קל יותר להגיע לטיפול באופן רגוע.

  • נקודה אחרונה חשובה אשר הופכת כירופרקט מומלץ לאחד כזה היא הטיפול עצמו.

במהלך הטיפול חשוב מאד שתינתן לך מלוא תשומת הלב.

חשוב שהמטפל ישאל אותך שאלות, יבקש לראות צילומים אם יש ברשותך וייתן לך הוראות כיצד לפעול. כיוון שלרוב יש צורך ביותר מאשר טיפול אחד בלבד, ההתרשמות שלך והתחושה שלך בסיום הטיפול הראשון הן שיקבעו אם להמשיך לטיפול הבא או לא.

יכול לעניין אתכם גם:

מרפאה כירופרקטית בסביבה הנוחה לך

בכירופרקטיקה לאיכות חיים חשוב לנו לתת לך יחס אישי ולטפל בבעיה שלך בהתאם לאבחון הספציפי שנבצע. אנו מאפשרים לך להגיע למרפאה בסביבה הנוחה לך: בפתח תקווה, שוהם ובכפר תבור. כל טיפול מועבר על ידי דוקטור, בוגר לימודי כירופרקטיקה.

  • אנו מזמינים אותך לקבל את הטיפול הנכון עבורך.
  • כל שעלייך לעשות עתה הוא ליצור עמנו קשר ממש כעת.

אודות