ראשי » כירופרקטיקה לעקמת

כירופרקטיקה לעקמת

כירופרקטיקה לעקמת

כירופרקטיקה נחשבת לטיפול יעיל בעקמת

מבין השיטות הקיימות כירופרקטיקה נחשבת לשיטה היעילה ביותר לטיפול בעקמת במבוגרים ובילדים. מדובר בטיפול טבעי שאינו גורם לכאבים.

באמצעות טיפול והדרכה מתאימה על ידי כירופרקט מומחה ניתן בהחלט להגיע לתוצאות מרשימות. כאשר מדובר על מקרים קשים של עקמת ניתן לשמר את העקמת במצב הנוכחי ולמנוע את ההחמרה.

מהי עקמת

עקמת מתרחשת במצב בו יש איבוד של הזוווית התקינות ונטייה צדדית. ניתן להבחין במספר סוגי עקמתף עקמת מבנית: עקמת המתפתחת בשלבי הגדילה של עמוד השדרה. עקמת פונקציונלית:  עקמת אשר מתפתחת בשל שיבוש של מערכת השלד. בילדים ניתן לגלות עקמת בשלבים המוקדמים של התפתחות עמוד השדרה ואילו במבוגרים ניתן לגלות את הטיפול ולהעניק טיפול הולם באמצעות שורה של תרגילים.

עקמת עשויה להופיע כבר בילדות ורוב המקרים היא מופיעה בגיל ההתבגרות כאשר מבחינים בצמחיה מואצת של השלד. עקמת המופיעה בגיל צעיר עשויה להיגרם בבעיה במבנה החוליות. כאשר עקמת מופיעה בגיל ההתבגרות, הסיבה עשויה להיות לא ידועה אך יש צורך בטיפול על מנת לא לגרום להחמרה במצב.

 כיצד ניתן לטפל בעקמת

מומחה בתחום מאבחן את מצב העקמת ולאחר ביצוע של צילום רנטגן ובחינה של עמוד השדרה יש ביכולתו למדוד את הזווית של העקמת. בתחום ניתן לטפל בצורה ישירה בבעיה ולאחר האבחון נקבעת תוכנית מדויקת למטופל. המטרה של הטיפול היא להביא לשיפור של העקמת ולמנוע בעיות נוספות.

יכול לעניין אותך גם:

 למה לא כדאי לבצע ניתוח

רבים אשר סובלים מעקמת עשויים להניח כי הפתרון יהיה ניתוח. עם זאת, כדאי לדעת כי ניתוח נחשב לבחירה קשה- מדובר בניתוח המתבצע בהרדמה כללית ונמשך במשך שעות ארוכות ובמהלכו המטופל חשוף לסיכון ההרדמה וכן לפגיעה במערכת העצבית. יתרה מזאת, הליך ההחלמה הוא ארוך.

המטרה של הניתוח היא ליישר את עמוד השדרה ולקבע את החוליות באמצעות פלטינה המחוברת בברגים אל החוליות. כאשר מדובר על קהל צעיר, קיים סיכון בדמות עצירה מוחלטת של היכולת לגבוהה ולכן ההמלצה היא לוותר על הניתוח.

באמצעות טיפול כירופרקטי ניתן להשיג תוצאות טובות

באמצעות טיפול כירופרקטי של ד"ר מיכאל שוורץ וד"ר רז יהודה ניתן להגיע לתוצאות מצוינות. הרופאים ליוו מטופלים רבים הן צעירים והן מבוגרים במסגרת השיפור בטיפול בעקמת. במסגרת הטיפול ניתן בהחלט להביא לשיפור תפקוד עמוד השדרה לטווח ארוך יותר במטרה להימנע מהליך ניתוחי.

המומחים הטובים ביותר

ד"ר רז יהודה וד"ר מיכאל שוורץ נחשבים לטובים בתחום והם מעניקים טיפול יסודי ומקיף לסובלים מעקמת.